CO O NÁS ŘÍKAJÍ DĚTI:

Lucka – je hodná a spravedlivá, má dvě děti Maxe a Felixe, kupuje dobré pomůcky, má ráda zlatou barvu a je dobře, že vymyslela tuhle školku.
Katka – dělá hodně legraci, učí nás anglicky a trénuje předškoláka, má nás ráda, dobře tančí a chodíme s ní prozkoumávat cesty.
Hanka – ráda se směje nahlas, češou se jí dobře vlasy, umí dobře chovat zvířátka, dává nám hodně pus a čte nám knížky, dělá hodně bláznivin.
Denisa –  umí se dobře starat o malé děti, češe krásné culíky, dokáže vařit dobré buchty, hraje s námi různé hry a hodně toho umí vyrobit z papíru.

CO ŘÍKÁME MY:

Milujeme legraci, tanec, jógu, hudbu, knihy, zvířata, moře, slunce, dobré jídlo, spánek, pondělky a pátky, cestování, dovádění, knedlíčkovou polévku, šlehačku, pivo, vůni po dešti, ticho, poznávání nových krajů, hory, lesy, rybníky, Vánoce, léto, jaro, zimu, podzim, pohádky, princezny, RODINU, laskavost, spravedlnost, touhu a naději, sny, hřiště, kamarády, nástrahy, filmy, vůně, MONTESSORI, dobrodružství, tvoření, malování, módu, šaty, převleky, pinterest, lenošení, mlsnou kozu, pořádek i chaos, noční Prahu, kávu, ČOKOLÁDU, život, lásku a nejvíc DĚTI

LUCKA

KATKA

HANKA

DENISA